Dárek pro fotografa

Téměř každý fotograf již byl někdy obdarován hrnkem s fotografickým motivem. Někteří fotografové tyto dárky milují, jiné to však nenadchne. V každém případě je to ohraný fotografický dárek, kterému se můžete vyhnout. Abychom zjistili, jaké dárky fotografům udělají skutečně radost, oslovili jsme skupinu fotografů a fotografek. Zeptali jsme se jich, co říkají na tašky, organizéry, jednorázové fotoaparáty, knihy a vše další věci související s fotografiemi, které dostali jako dárky. Také nám řekli, jaké jsou jejich tajné tipy na dárky pro ně. Níže tipy na dárek pro fotografa, který potěší každého fotografa.

Hledáte dokonalý dárek k narozeninám nebo svátku? Ano, je to možné! Máme pro vás smršť tipů pro ženu nebo muže v každém věku! Je jedno, jak dlouho jste spolu, dárek k výročí nesmí chybět nikdy! Neotálejte s výběrem dárku pro vaši milovanou polovičku, za ten úsměv na tváři to stojí!

CEWE Fotokniha

5/5

Slevový poukaz na CEWE FOTOKNIHU slouží k odečtení / snížení původní ceny fotoknihy při objednávání online. Produkt tak lze objednat rychle, snadno a levněji přímo z pohodlí domova. 

5/5

Kabelka na fotoaparát

Skvělé brašny na fotoaparáty, které nevypadají jako brašny na fotoaparát, jsou vždy úžasné“. Brašny se vyrábějí se v koženém, voskovaném i bavlněném provedení. Většinou v černé a hnědé barvě. K dispozici jsou také provedení v plátnu.
Fotografky většinou preferují menší kabelky na nošení fotoaparátu. Ženy tyto tašky zároveň používají také jako kabelku. Kabelka ta přeci musí být stylově sladěna s oblečením a kabelka nebo taška nemusí to být nutně fotografický speciál.
5/5

Kabelka na INSTAX

5/5
Fotografky většinou preferují menší kabelky na nošení fotoaparátu. Ženy tyto tašky zároveň používají také jako kabelku. Kabelka ta přeci musí být stylově sladěna s oblečením a nemusí to být nutně fotografický speciál.
5/5
Král dárku fotografa cestovatele je poznávací zájezd nebo dovolená. Snad každý fotograf miluje cestování. Na svých cestách může nafotit mnoho úžasných fotografií, se kterými se bud emoci pochlubit okolí. Určitě je mnoho úžasných destinací, do kterých by rád zavítal. Samozřejmě tam nemusí jet sám, můžete tam jet společně a zažít tak mnoho nezapomenutelných zážitků a on nebo ona si kromě zážitků také doveze mnoho úžasných fotografií, které mu budou krásnou upomínkou na tento dárek. Existují také poznávací zájezdy s průvodcem vhodné pro rodiny s malými dětmi do destinace, jako je třeba Barcelona. V Barceloně je spousta úžasných míst vhodných k fotografování a prohlídce a také dá večer po perném dni plném zážitku vykoupat v moři. Vždyť pláž je pouhých 10 minut pěšky od zastávky metra.

Fotoaparát INSTAX

5/5
Mladí fotografové nám řekli, že dárek v podobě fotoaparátu INSTAX by je určitě potěšil. Vědí totiž že nejlepší fotky jsou ty, které můžou hned darovat. Fotografii vnučky s babičkou mají okamžitě a můžou jí tak dát na památku babičce nebo prababičce. Té tato fotografie také určitě udělá radost. Jako dárek určitě potěší náhradní fotopapíry do tohoto fotoaparátu. Fotky INSTAX jsou prostě trendy.
Aktuální cena Fujifilm Instax Mini 9 v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Bužiterie fotografa

5/5

Každý fotograf potřebuje všelijaké kablíky, paměťové karety, ovládače, dálkové spouště, stativy a jen on ví co vše. Toto příslušenství je většinou speciální různé pro každý typ fotoaparátu. V tomto případě je lepší koupit dárkový kupón. Vyhnete se tím zklamání, že to co jste koupili je na jiný typ fotoaparátu. 

REKLAMA