Pixel 4A od Google první 5G telefon s fotoaparátem

Pixel 4A bude prvním 5G telefonem s fotoaparátem od společnosti Google
Podle serveru digitalcameraworld.com. Podle kterého následující generace chytrého telefonu Pixel 4A společnosti Google může již v květnu nabídnout internetové připojení 5G.

Server dále uvádí: Vypadá to že Google představí svou novou řadu telefonů s fotoaparátem Google Pixel s datovými rychlostmi 5G již letos v květnu. Při detektivní pitvě výpisu firmwaru Pixel 4 se zjistily dva čipsety, které by byly použity v řadě 4A. První, Qualcomm Snapdragon 765, který obsahuje 5G čip Qualcomm, a druhý Snapdragon 730 bez 5G čipu. Je to první náznak toho, že by Google mohl uvolnit 5G telefon ještě před představením své vlajkové lodi Google Pixel 5

zdroj @OnLeaks x @91mobiles

Zjistilo se to při překreslování těla přístroje od společností OnLeaks a 91 Mobiles, které předváděly design nových Pixelů. Zatímco Pixel 3A představil koncept umístění fotoaparátů v těle. Nevypadá to, že Pixel 4A kopíruje umístění kamery Pixelu 4. Namísto duální kamery Pixel 4 to vypadá, že model 4A má hlavní kameru z vlajkové lodi. Dá se tedy očekávat skvělý primární fotoaparát a s trochou štěstí Google také vybaví své nadcházející pixely střední řady bateriemi s větší výdrži než Pixel 4. To by z nich mohlo udělat skvělé telefony se skvělým fotoaparátem.

Doufejme, že Google Pixel 5 s podporou 5G bude k dispozici již koncem tohoto roku. Očekává se, že Google uvede na trh 4G i 5G verze Pixel 4A ve dnech 12. až 14. května, stejně tak jako loni představil svůj přístroj Pixel 3A.

Nenašli jste zde, co jste hledali? Napište nám, co Vás zajímá. Rádi vám poskytneme více informací.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..