Bude umět iPhone 12 Pro fotit?

Apple připravuje nový iPhone 12, ten by měl být dostupný již na podzim. Bude umět fotit a kolik bude mít fotoaparátů a jaký bude mít širokoúhlý objektiv.

Na zadní straně by se měl objevit třetí širokoúhlý objektiv a to i přes skutečnost že stávající iPhony fotí velmi dobře. Objevila se informace, že Apple nyní pracujeme na novém 64 megapixelovém fotoaparátu. Tak snad již bude k dispozici právě v novém iPhone 12, říká se, že zoom nebude opticky ale Apple digitální.

To ale nemusí být při rozlišení fotoaparátu 65Mpx žádný problém.

Noční focení již nebude problém!?

Očekává se že noční režim se dočká velkých zlepšení. Bude vybaven lepším periskopickým teleobjektivem. Tento objektiv by měl být ultraširoký což nám umožní do selfie fotografií dostat širší záběr – a to se hodí. Tak doufejme že testy dopadnou dobře a bude již k dispozici tento podzim.

A co ještě bude mít iPhone 12 Pro lepší?

Co se další výbavy týká tak by měl mít baterií s kapacitou vyšší o cca 10%. Uvidíme jak výrazně se větší kapacita baterie promítne do celkové výdrže telefonu. iPhony 12. Pravděpodobně bude disponovat 120Hz obnovovací frekvence a 5G modemem, díky kterému budeme schopen pracovat v 5G síti. Takže věřme že tomu tak skutečně je a těšme se na tuto novinku od Apple.